Programmagids Lokale Omroep Odrie

Op de tijden dat Odrie niet uitzendt wordt Omroep Drenthe doorgegeven.

Maandag
 *
18.00 uur "Aan tafel met...."
 Herhaling van afgelopen vrijdag
 * 19:00 uur "Muziekparade"
  In het eerste uur de de nieuwste muziek van Nederland
  In het tweede uur worden alle ins en outs behandeld van de Nederlandse top 30
  en in het derde uur is het tijd voor de verzoekplaatjes
  Techniek en presentatie:  Alexander den Hertog.
 
* 22:00 uur   Einde

Dinsdag
* 18:00 uur "Siwa Lima"
Herhaling afgelopen zaterdag
* 19:00 uur  "Non stop muziek"
* 19:30 uur  Raads- en commissievergadering
Live uitzending, rechtstreeks vanuit het gemeentehuis in Oosterwolde, welke om de week te beluisteren is.
Techniek: Evert Sikkema

Woensdag

* 16:00 uur "Nederlandse top 30"
Herhaling van afgelopen maandag 2e uur
* 17:00 uur "Lost Highway"
Herhaling van afgelopen zaterdag
* 18:00 uur "Muziek voor Volwassenen"
Regionaal muziekprogramma met Country, Americana, Blues
 Presentatie: Johan Derksen
* 19:00 uur "Muziek met Trox"
Muziekprogramma met Roots, Americana, Nostalgia
Samenstelling en p
resentatie: Henk Trox
Techniek: Evert Sikkema
* 20:00 uur "Shanty café"
Het muziekprogramma voor de liefhebbers van shantykoren en "seasongs". 
Gepresenteerd door: Henk Joustra, Johannes Schokker, Jan Talsma en Johan Liest. 
Techniek: Evert Sikkema
* 21:00 uur "POPPodium
Muziekprogramma met muziek van Ongekend Talent uit het Noorden van Nederland.
Gepresenteerd door: Appie van Riesen
Techniek: Evert Sikkema
* 22:00 uur Einde 

Donderdag
* 16:00 uur "POPPodium"
Herhaling van afgelopen woensdag
Muziekprogramma met muziek van Ongekend Talent uit het Noorden van Nederland.
* 17:00 uur Muziek met Trox"
Muziekprogramma met Roots, Americana, Nostalgia
Herhaling van afgelopen woensdag      
* 18:00 uur "Odrie van 6 tot 7"
Lokaal informatie- en actualiteitenprogramma, een afwisselend programma dat inspeelt op de lokale actualiteit en het nieuws in Ooststellingwerf. Het "eigen" weer " vanuit meteo Bosweer in Appelscha is om half zeven een vast onderdeel van het  programma.
Presentatie: Gerrit Miedema en Marry de Vos
Techniek: Evert Sikkema
* 19:00 uur "Oldies to remember"
Muziek uit de oude doos.
Presentatie en techniek: Peter Cruiming
* 20:00 uur "Gospeltime"
Muziekprogramma met een boodschap.
Techniek: Peter Cruiming
* 21:00 uur    Einde 
 
Vrijdag
* 16:00 uur "Huus en Hiem"
Herhaling van afgelopen zondag
* 17:00 uur "Singeliers"
Muziekprogramma in de streektaal.
Presentatie: Henk Kroese, Evert de Boer, Sietske Bloemhoff, Baukje Oosting, Hans Koopmans
Techniek: Jitze Hofstra
* 18:00 uur "
Odrie van 6 tot 7"
Lokaal informatie- en actualiteitenprogramma, een afwisselend programma dat inspeelt op de lokale actualiteit en het nieuws in Ooststellingwerf. Het "eigen" weer " vanuit meteo Bosweer in Appelscha is om half zeven een vast onderdeel van het  programma. 
Presentatie: Kjest Herder & Willem de Jong
Techniek: Willem de Jong

*  19:00 uur "Giddy Up"
Muziekprogramma met Rock en blues muziek door de jaren heen.
Samenstelling en presentatie: Steef Piët
* 20:00 uur "Aan tafel met..."
Een wekelijks programma met gasten aan tafel verzorgd door de redacties van Muziek, Sport en Maatschappij.

* 21:00 uur Einde

Zaterdag
* 11:00 uur "Non stop muziek"
Samenstelling : Alexander den Hertog
* 12:00 uur  "De Tijdmachine"
Een smeuïg muziek- en informatieprogramma.
Samenstelling : Sipko Hoogsteen
* 14:00 uur  "Nederlandstalig"
Naast actuele Nederlandstalige muziek ook aandacht voor cabaret.
Presentatie en techniek: Peter Cruiming
* 15:00 uur  "Shanty café"
Herhaling van afgelopen woensdag
* 16:00 uur "Non stop Cabaret"
Samenstelling: Peter Cruiming
* 17:00 uur "Siwa Lima"
Een Moluks programma met nieuws en actualiteiten uit de Molukse gemeenschap in Ooststellingwerf.
Presentatie: Nus Sahureka, Naomi Sahureka, Fadilah en Nadjib Ohorella
en Hennie van Veen

Techniek: Ghazali Ohorella, Evert Sikkema, Anira van Berlo, Joeri van den Boog en Joke van Lavieren.
* 18:00 uur  "Lost Highway", een landelijk Odrie programma
Muziekprogramma met Country, Bluegrass
Samenstelling : Henk Trox
Techniek: Evert Sikkema
* 19:00 uur "Terug in de ether"

Piraten programma met het levenslied
Presentatie en techniek: Geert van der Heide, Arie Meijerhof, Dappie Eisinga, Stef Coers en Jan Tingen
* 22.00 uur Einde

 Zondag
* 10:00 uur "Singeliers"
Herhaling van afgelopen vrijdag
* 11:00 uur "Huus en Hiem"
Een Stellingwerfs taal- en cultuurprogramma met tal van zaken die in  huis en op het erf  afspelen.
Presentatie: Hendrik Betten
Techniek: Peter Cruiming
* 12:00 uur "PC Muziekcafé"
Muziek en cabaret geselecteerd door Peter Cruiming.
Presentatie en techniek: Peter Cruiming
* 14:00 uur "Odrie - sport op zondag"
Rechtstreekse wedstrijdverslagen, interviews, impressies, uitslagen en     nabeschouwingen van de sportwedstrijden in Ooststellingwerf.
Presentatie: Hendrik Betten, Marcel Moes, Andries Dijkstra, Jitze Hofstra en Hans Koopmans
Verslaggevers:  Wim Hunneman, Koert Donker, Rinke Haanstra, Hans Meijer
Techniek: Peter Cruiming, Mark Keizer en Alexander den Hertog
* 17:00 uur "Gospeltime"
Herhaling van afgelopen donderdag. 
*18:00 uur "
Op ´t Leven"
Herhaling van vorige week zondag
*19:00 uur "Op ´t Leven"
Uit het Centrum voor Levenskunst
Presentatie: Anita Geugien
Techniek: Berend Jansen

* 20:00 uur Einde

[ terug ]
 

Extra
Reacties
Vergaderschema gemeente
Sponsors
 
Nieuws
Afspelen met Windows 10
Stellingwarver Meziekfestival niet live bij Odrie
radioprogramma “Schoolradio 2.0” slaat aan
Recept Allerzielen , de krakeling
Vacatures
Shanty cafe, POPPodium
 

Naar boven - Contact